2.El Eşya Ankara, İkinci El Beyaz Eşya Alanlar, İkinci El Buzdolabı Alanlar, İkinci El Eşya Alanlar, İkinci El Eşya Alanlar Ankara, İkinci El Eşya Ankara, İkinciel Alanlar, İtfaiye Meydanı, İtfaiye Meydanı Ankara

ikinci El Buzdolabı alanlar

ikinci el buzdolabı ankara
İkinci el buzdolabı vestel marka derin dondurucu bu ürün 6 yıllıktır ve çok temizdir. Her hangi bir arızası yada hatası yoktur. Fiyatı 250 tl dir..

İkinci el buzdolaplarınızı Ankara’nın her semtinden alıyoruz. Çankaya, Kücükesat, Balgat, Emek, Bahçeli, Çayyolu, Eryaman, Çiğdem mahallesi, Sincan, Cebeci, Abidin pasa, Akdere, Hasköy, Pursaklar, Yenimahalle, Batıkent 2el buzdolaplarınızı ister, nofrost, ister derin dondurucu, ister tezgâh altı mini buzdolap, çamaşır makinelerinizi bulaşık makinelerinizi mobilyalarınızı büro ve ofis mobilyalarınızı Ankara’nın her semtinden anında nakit alıyoruz.  İkinci el eşyada, lider firma ırmak ticaret. Bir telefonla bir saat içinde mekanınıza geliyoruz anlaşabilirsek nakit olarak alıyoruz yada kaporasını verip dilediğiniz gün ve saatte gelip eşyalarınızı teslim alıyoruz arızalı buzdolaplarınızı hurda mahiyetinde alıyoruz ama modelli bir ürün ise bazen değişiyor.  İkinci el buzdolabı alanlar olarak 10 yıllık bir arızalı buzdolabı hurda niyetine alıyoruz.

Hakkımda ikinci el eşyacı

Tüm Yazılarına Bak ikinci el eşyacı